Trina Vertex S+ 510 Wp
Kód: 3944Detailní popis produktu
Technické parametry naleznete v záložce související soubory.
Vlastnosti:
| Výkon: | 510 Wp |
| Model: | TSM-510NEG18R.28 |
| Počet článků: | 108 |
| Typ panelu: | Monokrystalický panel |
| Účinnost: | 22,9 % |
| Produktová záruka: | 25 let |
| Výkonová záruka: | 87,4% / 30 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Trina |
|---|---|
| Barva rámu: | Černá eloxovaná |
| Velikost: | Standard |
| Výkon: | 510 Wp |
| Výška: | 1961 mm |
| Šířka: | 1134 mm |
| Hloubka: | 30 mm |
| Hmotnost: | 23,5 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Trina Solar, čínský lídr od roku 1997, zůstává pevnou součástí solárního trhu. Do roku 2020 dodáno 15 GW energie, s 638 patenty a oceněními za inovace. Globální pobočky zajišťují spolehlivost a kvalitu solárních panelů. Vysoce výkonné a odolné panely Trina jsou cenově atraktivní, ideální pro komerční fotovoltaiku i náročná prostředí.
