LONGi 500Wp
Kód: 9068Detailní popis produktu
Technické parametry naleznete v záložce související soubory.
Vlastnosti:
| Model: | LR7-54HJD-500M 500Wp) |
| Výkon: | 500 Wp |
| Typ panelu: | Monokrystalický |
| Počet článků: | 108 |
| Účinnost: | 24,5% |
| Produktová záruka: | 30 let |
| Výkonová záruka: | 88,85%/30 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LONGI |
|---|---|
| Barva rámu: | Černá eloxovaná |
| Velikost: | Standard |
| Výkon: | 500Wp |
| Výška: | 1800 mm |
| Šířka: | 1134 mm |
| Hloubka: | 30 mm |
| Hmotnost: | 23,5 Kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
