LONGi 490Wp
Kód: 3914Detailní popis produktu
Technické parametry naleznete v záložce související soubory.
Vlastnosti:
| Model: | LR7-54HVH-490M 490 Wp (BFR) |
| Výkon: | 490 Wp |
| Typ panelu: | Monokrystalický |
| Počet článků: | 108 |
| Účinnost: | 24% |
| Produktová záruka: | 15 let |
| Výkonová záruka: | 88,85%/30 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LONGI |
|---|---|
| Barva rámu: | Černá eloxovaná |
| Velikost: | Standard |
| Výkon: | 490 wP |
| Výška: | 1800 mm |
| Šířka: | 1134 mm |
| Hloubka: | 30 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Společnost LONGi Solar má více než dvacetiletou historii zaměřenou na výrobu monokrystalických křemíkových panelů a stala se předním světovým producentem této technologie. Sídlící v Číně, firma dodává ročně více než 30 GW solárních článků a panelů značky LONGi. Díky své celosvětové působnosti má společnost pobočky po celém světě, což zajišťuje rychlou a efektivní podporu pro zákazníky.
