LONGI 485Wp
Kód: 3917Detailní popis produktu
Technické parametry naleznete v záložce související soubory.
Vlastnosti:
| Model: |
LR7-54HVH-485M 485 Wp (BFR) |
| Výkon: | 485 Wp |
| Typ panelu: | Monokrystalický |
| Počet článků: | 108 |
| Účinnost: | 23,8% |
| Produktová záruka: | 15 let |
| Výkonová záruka: | 88,85%/30 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LONGI |
|---|---|
| Barva rámu: | Černá eloxovaná |
| Velikost: | Standard |
| Výkon: | 485 Wp |
| Výška: | 1800 mm |
| Šířka: | 1134 mm |
| Hloubka: | 30 mm |
| Hmotnost: | 21,6 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
