LONGI 470 Wp
Kód: 3110/KS 3110/PAL 3110/CTR Zvolte variantuDetailní popis produktu
Technické parametry naleznete v záložce související soubory.
Vlastnosti:
| Model: | LR7-54HVB-470M 470 Wp (FB) |
| Výkon: | 470 Wp |
| Typ panelu: | Monokrystalický |
| Počet článků: | 108 |
| Účinnost: | 23 % |
| Produktová záruka: | 30 let |
| Výkonová záruka: | 30 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotovoltaické komponenty |
|---|---|
| Barva rámu: | Černá eloxovaná |
| Velikost: | Standard |
| Výkon: | 470 Wp |
| Výška: | 1800 mm |
| Šířka: | 1134 mm |
| Hloubka: | 30 mm |
| Hmotnost: | 21,6 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Společnost LONGi Solar má více než dvacetiletou historii zaměřenou na výrobu monokrystalických křemíkových panelů a stala se předním světovým producentem této technologie. Sídlící v Číně, firma dodává ročně více než 30 GW solárních článků a panelů značky LONGi. Díky své celosvětové působnosti má společnost pobočky po celém světě, což zajišťuje rychlou a efektivní podporu pro zákazníky.
