Jinko Tiger Neo 435Wp
Kód: 3953Detailní popis produktu
Technické parametry naleznete v záložce související soubory.
Vlastnosti:
| Model: | JKM435N-54HL4R-B |
| Výkon: | 435 Wp |
| Typ panelu: | Monokrystalický |
| Počet článků: | 108 |
| Účinnost: | 21,77% |
| Produktová záruka: | 25 let |
| Výkonová záruka: | 87,4% / 30 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Panely |
|---|---|
| Barva rámu: | Černá eloxovaná |
| Velikost: | Standard |
| Výkon: | 435 Wp |
| Výška: | 1762 mm |
| Šířka: | 1134 mm |
| Hloubka: | 30 mm |
| Hmotnost: | 22 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
