JA Solar 505 Wp
Kód: 3941Detailní popis produktu
Technické parametry naleznete v záložce související soubory.
Vlastnosti:
| Model: | JAM60D41-505/LB |
| Výkon: | 505 Wp |
| Typ panelu: | Monokrystalický |
| Počet článků: | 120 |
| Účinnost: | 22,8% |
| Produktová záruka: | 15 let |
| Výkonová záruka: | 88,85% / 30 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | JA Solar |
|---|---|
| Barva rámu: | Černá eloxovaná |
| Velikost: | Velkoformátový |
| Výkon: | 505 Wp |
| Výška: | 1953 mm |
| Šířka: | 1134 mm |
| Hloubka: | 30 mm |
| Hmotnost: | 27,3kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
JA Solar je přední značkou ve výrobě monokrystalických fotovoltaických panelů. S vynikající pověstí díky prvotřídní kvalitě produktů a služeb patří mezi špičkové světové výrobce solárních panelů.
