AIKO Neostar 460 Wp
Kód: 3950Detailní popis produktu
Technické parametry naleznete v záložce související soubory.
Vlastnosti:
| Model: | A460-MAH54Mb |
| Výkon: | 460 Wp |
| Typ panelu: | Monokrystalický |
| Počet článků: | 108 |
| Účinnost: | 23,1% |
| Produktová záruka: | 25 let |
| Výkonová záruka: | 88,85% / 30 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AIKO |
|---|---|
| Barva rámu: | Černá eloxovaná |
| Velikost: | Standard |
| Výkon: | 460 Wp |
| Výška: | 1757 mm |
| Délka: | 1134 mm |
| Šířka: | 30 mm |
| Hmotnost:: | 21,5 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
