AEG 450 Wp
Kód: 3959/1 3959/31 3959/682 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Technické parametry naleznete v záložce související soubory.
Vlastnosti:
| Model: | AS-M1082Z-H(RM10)-450 |
| Výkon: | 450 Wp |
| Typ panelu: | Monokrystalický |
| Počet článků: | 108 |
| Účinnost: | 22,52% |
| Produktová záruka: | 30 let |
| Výkonová záruka: | 87,4% / 30 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AEG |
|---|---|
| Barva rámu: | Černý rám, bílá zadní vrstva |
| Velikost: | Standard |
| Výkon: | 450 Wp |
| Výška: | 1762 mm |
| Délka: | 1134 mm |
| Šířka: | 30 mm |
| Hmotnost:: | 20,6 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Solární panely AEG byly konstruovány tak, aby poskytovaly čistou energii po celou dobu životnosti fotovoltaické elektrárny (FVE). Z toho důvodu je AEG zavázáno k politice nejvyšší kvality a provádí přísné testy při výběru komponentů a výrobě. Každý panel AEG je pečlivě kontrolován a sledován již od okamžiku svého vzniku, a to podle nejvyšších standardů kvality.
